Infolinia Handlowa: 801009305 Infolinia Alarmowa: 801009304

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

O firmie

"Quality is remembered long after price is forgotten"/
"Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo
po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną"

Aldo Gucci, 1938

 

Jesteśmy firmą branży security o zasięgu ogólnopolskim, prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku.

Wraz z innymi podmiotami firma tworzy grupę firm, zapewniających naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa pod marką BETA SECURITY SYSTEM. Liczba obsługiwanych klientów stawia nas w czołówce firm branży ochrony.

Jakość, kompetencje i poważne traktowanie każdego klienta są od samego początku ważną częścią naszej filozofii przedsiębiorstwa.

Dysponujemy znakomicie przygotowaną kadrą pracowników ochrony, czego dowodem jest stale powiększająca się liczba klientów, oraz dyplomy i certyfikaty przez nich uzyskiwane.

Świadczymy kompleksowe usługi ochrony dla banków, firm handlowych, zakładów przemysłowych, stacji paliw, obiektów strategicznych, klientów indywidualnych i innych, zapewniając ochronę fizyczną, systemy alarmowe, telewizję dozorową, systemy kontroli dostępu, transport gotówki lub innych przedmiotów wartościowych, monitorowanie systemów alarmowych wraz z zapewnieniem załóg interwencyjnych. Naszą dewizą jest zapewnienie każdemu klientowi maksimum bezpieczeństwa za rozsądną cenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny i 365 dni w roku.

 

Jesteśmy nr 1 w zakresie wdrażania nowych innowacyjnych rozwiązań w ochronie osób i mienia.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Człowiek to najważniejsze ogniwo, element i spójnik każdego ceniącego się przedsiębiorstwa. Ludzie to nie tylko jednostki, które tworzą społeczeństwo lub konsumenci którzy napędzają rynek – to przede wszystkim kapitał, bez którego żadna firma i gałąź gospodarki nie mogłaby istnieć.

Termin Corporate Social Responsibility nie powstałby właśnie gdyby nie ludzie. Oni jako siła napędowa zdołali zakończyć erę przedsiębiorców omijających etykę biznesu szerokim łukiem, nastawionych jedynie na zysk. Dzięki nim po dziś dzień możemy przyglądać się jak Społeczna Odpowiedzialność Biznesu zwiększa swój zakres działań i jest stosowana przez coraz większą ilość polskich firm.

Wielkie korporacje, a także małe i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej stawiają sobie za cel wypracowanie zysków przy równoczesnym inwestowaniu w produkt i zasoby ludzkie. Pytanie nasuwa się samo – w jakiej firmie chcą działać i rozwijać się potencjalni pracownicy? Równie szybko możemy uzyskać odpowiedź – w takiej, która będzie generować zyski, zapewni pracę w godnych warunkach, gdzie będą przestrzegane wszelkie normy etyczne i której można zaufać.

Beta Security System to firma, która może pochwalić się długoletnią obecnością na rynku pracy. Tak samo jak do wykonywanych usług w branży ochrony czy porządkowych podchodzimy do potrzeb oraz wymagań swoich pracowników. Kierujemy się zrównoważoną koncepcją zarządzania, zorientowaną na aspekt ekonomiczny i społeczny. Nasz potencjał, siła i efektywność ulokowane są w zespole darzącym nas zaufaniem, który od prawie 20 lat odwzajemniamy. Na bieżąco wdrażamy prospołeczne akcje i inwestujemy w nasze zasoby ludzkie by utrzymać dobre relacje z interesariuszami oraz lokalną społecznością.  Od początku istnienia firmy doceniamy naszych pracowników na każdym stanowisku, ponieważ wiemy, że dzięki ich staraniom możemy zdziałać więcej. Dlatego chętnie pomagamy rozwijać umiejętności naszych współpracowników poprzez wszelkiego rodzaju szkolenia i warsztaty. Stawiamy także na indywidualne doskonalenie kwalifikacji i kompetencji, a tym samym na wzrost poziomu kultury organizacyjnej wewnątrz firmy co ułatwia nam sprawne oraz bezkonfliktowe funkcjonowanie. Wspomagamy nasz personel również w sprawach życia codziennego chociażby poprzez urlopy macierzyńskie, zdrowotne oraz pomoc finansową w okresach świątecznych i zawsze kiedy potrzebują takiej pomocy. Również osoby z niepełnosprawnością znajdą u nas zatrudnienie z możliwością ciągłego rozwoju.  Duży nacisk kładziemy na rozwój i wychowanie poprzez sport będąc zaangażowanym w różne projekty sportowe.

Integracja pracowników wokół wartości firmy, wzrost pozafinansowego kapitału opartego na wiedzy i oczywiście kompetencje personelu to najlepsza strategia zarządzania. Beta Security System kieruje się nią niezmiennie od 1997 roku stając się odpowiedzialną społecznie firmą, w której najważniejsze znaczenie mają ludzie - bo firma to właśnie ludzie.

 

Naszą największą wartością są ludzie którzy tworzą firmę, to zgrany i oddany zespół jednych z najlepszych w tej branży specjalistów.


Zapraszamy do współpracy

 

 
 
Nasi Partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Grupa Beta 2011 Wszystkie Prawa Zastrzeżone, Design by www.futureindesign.com